Ko gaidīt no krāsniņas?

Kur atrast Krāsnisstoves

Kā jums uz jūsu plīts ir tikpat kritiska, kā, cik daudz jums ir jāmaksā. 1 citas negatīvas uz šīm krāsnīm ir tā, ka viņi bieži pricier nekā to kārbā kolēģiem. Tie piedāvā lielisku liesmas kontrole, too. Vairākas parasto krāsniņas ir liels izskatu, un viņi spēj patiešām pievienot izcilu elementu.

krāsnis
Kur kādreiz jūsu plīts būs atcerēties jums vajadzētu apsvērt to, kā plīts skurstenis ir novirzīts. Šīs krāsnis darīs darbu jautāja, kamēr jūs tikai meklēt perfektu plīts. Jūs atklāsiet, plītis ar jaudām, kas svārstās no apmēram 2-15 kW, kas ir pietiekams, lai dotu siltumu un karsto ūdeni, lai lielākā daļa māju.

Plašs krāšņu tiek piedāvāti dažādās krāsās un stilus. Gandrīz visas no šīm krāsnīm tiek piedāvāti moderns sudraba apdari rada gluds un gaumīgu izskatu. Tātad, tas ir svarīgi, ka jūs esat ieguvuši uzticamu backpacking plīts blakus jums vairumā jūsu backpacking braucienu.

Ir bijuši diezgan pozitīvas atsauksmes par šo plīti, lai gan tas varētu būt mazliet pricey. Šīs krāsnis ir viens no iezīmēm, ka daudzi cilvēki meklē kādā grilu. Gandrīz visas jaunākas krāsnis un lielākā daļa no vecākiem modeļiem var gūt labumu no šāda veida papildus.

Getting Best Krāsnis

Granulu krāsnis parasti ļoti efektīvi tehnikas izmantošanas granulas ļoti lēni. Bez tam, ir pieejas, lai instalētu granulu krāsnis savā pašreizējā ugunsgrēka vietā. Turklāt, tas ir granulu krāsns, kas pieņemsim jūs pick šķiru granulu jūs vēlētos izmantot.

Tenkas, Deception un krāsnis

Kad jūs izvēlēties, kuru veida krāsns ir vispiemērotākais Jums. Jo skatos uz kempings plīts jums būtu jāapsver, kur tā tiks izmantota un kā tas tiks izmantots. Šī modes, kurā jūs varat būt diezgan universāls bez iegādāties dažāda veida kempings plīts katram atšķirīgu kempings ceļojums. Ir daudzi lietas, kas jāņem vērā, kad jūs pērkat jūsu multi degvielas kempings krāsnis. Ļoti lielisks multi degvielas kempings krāsnis ražo Coleman.

Ir dažādas šķirnes, ko piedāvā tirgū šodien krāsnis. Kas padara pienācīgas koka plīts. Nu, lai sāktu ar jums nepieciešams lielisku sertificēta koka plīts.

Ja jūs, plāno iegūt krāsns jūs izmantot jūsu ceļojumā, tas ir gudrs, ka jūs pērkat nometnes plīts, kas izmanto propāna gāzi kurināmo. Tātad, kurš veida granulu jūs izmantojat savu krāsni, Harman Granulu krāsnis var rūpēties par visiem šiem. Ja neesat pārliecināts, pērkot krāsni jums apmeklēt uzticamu tirgotājs, kurš ir labi izveidota un Hetas reģistrēta, lai pārliecinātos, jūs saņemat visus piemērotus detaļas.

Kā izvēlēties Krāsnis

Kā jums tuvu iegādājoties koka plīts, jums ir jāņem vērā, ka krāsnis ir liels ieguldījums. Ir svarīgi neaizmirst, ka malkas plīts var radīt daudz siltuma. Mūsdienās daudzi folks atrast šo koka plīts ļoti moderns un noderīgu produktu, lai saņemtu mājās.